SCHŮZE TÁBORSKÉ HASIČSKÉ LIGY:
čtvrtek 10. prosince 2009 od 19:00 hodin v hostinci v Chotěmicích
SCHŮZE RADY TÁBORSKÉ HASIČSKÉ LIGY 2009(THL) :
se bude konat ve čtvrtek 10. prosince 2009 od 19 : 00 hodin v hostinci v Chotěmicích. Na schůzi ať se prosím dostaví maximálně dva členové z každého družstva, které pořádalo soutěž v THL v loňském roce a další, kteří by měli zájem svou soutěž do seriálu soutěží THL zařadit. Bližší info na telefonu 774810707 nebo na emailu kubes(at)email.cz.
Prosím o účast všech zástupců rady THL z roku 2009. Dále prosím sbory provozující své internetové stránky, aby tuto informaci zveřejnily na svém webu.
Výzva pro všechny pořadatele soutěží, kteří mají zájem pořád soutěž v rámci Táborské hasičské ligy 2010
Tímto vyzýváme všechny pořadatele, aby v případě že mají zájem zařadit svou soutěž do THL v roce 2010 zaslali žádost na e-mail kubes(at)email.cz . V žádosti stačí uvést za který sbor žádáte, kontaktní osobu vč.emailu a telefonu. Zároveň s žádostí zašlete 2 termíny ve kterých by jste chtěli soutěž pořádat (1 hlavní a druhý náhradní). Připomínám, že se připouští i soutěžní víkendy (sobota, neděle)
Žádosti zasílejte nejpozději do 9.12.2009
Zatím se k účasti THL přihlásily tyto SDH
THL 2010
Loňští pořadatelé - potvrzení :
Tučapy (TA) 10.7.,17.7..24.7.
Chotěmice (TA) září
Kamenice nad Lipou (PE) 19.6.2010
Chrbonín (TA) 26.6.2010
Košice (TA) 12.6.2010
Žďár (JH) 22.5.2010
Nový zájemci :
Heřmaneč (JH) 29.5.2010
Řepeč (TA) ???
Podmínky pro pořádání jsou uvedeny v pravidlech ligy - www.thliga.cz.
Schůze na které budou zvoleni pořadatelé, počet soutěží a termíny proběhne na začátku ledna a všichni zúčastnění budou zavčas informováni e-mailem a na stránkách THligy.
V případě že bude více zájemců tak jednotliví pořadatelé na schůzi krátce představí svou soutěž a proběhne hlasování.